Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Змінились посадові особи на підприємстві. Чи необхідно замінити ключі діючим посадовим особам?

Змінились посадові особи на підприємстві. Чи необхідно замінити ключі діючим посадовим особам?

 

Якщо у платника податків виникають зміни облікових даних, тобто змінюється керівництво (директор, головний бухгалтер або особа, уповноважена вести бухгалтерський облік), то у строк до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір «Про визнання електронних документів».

Якщо договір «Про визнання електронних документів» укладається в електронній формі, то посилений сертифікат платника податків та його посадових осіб імпортуються в базу сертифікатів разом з договором. Тому для імпортування в базу сертифікатів нового сертифікату зазначений договір необхідно переукласти.

Центр сертифікації ключів для  надання послуг електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів знаходиться в Центрі обслуговування платників ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58 (каб. 130).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку