Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Журналісти зацікавились умовами створеними для відвідувачів ЦОП

   У період подання платниками податків місячної, квартальної та річної звітності роботою Центрів обслуговування платників Головного управління Міндоходів у м. Києві зацікавились журналісти Українських телеканалів, вони поспілкувались із працівниками та відвідувачами декількох територіальних органів Міндоходів столиці. Так, днями до ДПІ у Солом’янському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві завітала знімальна група телеканалу «Тоніс». Телевізійники, прибувши в Центр обслуговування платників, з цікавістю поспілкувалися з керівництвом інспекції щодо роботи Центру.

   Під час інтерв’ю журналісти дізнались, що за дорученням Міністра доходів і зборів Олександра Клименка стосовно необхідності створення у регіонах України, в тому числі і у столиці, максимально зручних умов для платників, в Центрах обслуговування платників ДПІ у районах ГУ Міндоходів у м. Києві введено подовжений графік роботи.

   Наразі, Центри обслуговування платників районних податкових інспекцій столиці в будні дні працюватимуть до «останнього відвідувача», без перерви на обід такий режим роботи ЦОП-ів триватиме до 3 березня 2014 року.

   Далі телевізійники завітали до зали надання консультацій, де поцікавились у громадян, чи подобається їм відвідувати Центр обслуговування ввечері після закінчення робочого часу, а працівників Центру запитали щодо кількості відвідувачів після 18-ї години. «Так, відвідувачів достатньо, особливо у звітний період. Платники приходять здавати звітність по дорозі додому і це скорочує витрати їх робочого часу», - такою була відповідь опитаних.

   На закінчення репортажу журналістам розповіли про сервіси в обслуговуванні платників у ЦОП. Вони дізнались, про відчутні позитивні зміни у процесі взаємодії платника з органами Міндоходів, насамперед завдяки функціонуванню електронних сервісів, здійснення податкових процедур стало зручнішим, швидшим, якіснішим.

Версiя для друку