Головна  →  Про район  →  Жінки. Мир. Безпека
Національний план дій
з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325
“Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року

Важливим інструментом захисту прав жінок в умовах збройного конфлікту та забезпечення їх активної участі у миротворчих процесах стане впровадження заходів Національного плану дій "Жінки, мир, безпека" на період до 2020 року, який затверджено Урядом. Об'єднання зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських об'єднань та міжнародних організацій, представників соціально відповідального бізнесу, волонтерів для надання своєчасної допомоги постраждалим від збройного конфлікту сприятиме мінімізації наслідків воєнних дій, що відбуваються на сході України, а також удосконаленню системи захисту та реабілітації постраждалих від гендерно-зумовленого насильства. На виконання цієї Резолюції у 50 країнах світу вже прийнято відповідні плани дій, у 20 країнах такі плани розробляються.

1325 – кодове ім’я комплексу заходів МВС, спрямованих на реалізацію Резолюції Ради Безпеки ООН “Жінки, мир, безпека, що підтверджує важливість участі жінок та включення гендерної перспективи в  мирні перемовини, гуманітарне планування, діяльність із підтримання миру та процеси пост-конфліктного встановлення миру й управління. Реалізація порядку денного “Жінки, мир, безпека” є частиною стратегії МВС щодо залучення жінок до правоохоронної діяльності та сприяння жіночому лідерству у структурах Міністерства.

 

У Києві затвердили План заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

Розпорядження від 24 лютого 2016 р. № 113-р "Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції  Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року

ЖІНКИ. МИР. БЕЗПЕКА Інформаційно-навчальний посібник для фахівців соціальної сфери

 

Версiя для друку