Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Збільшити податковий кредит з ПДВ за рахунок фіктивних операцій не вдалося…

   Столичному підприємству доведеться сплатити до бюджету 820 тисяч гривень, за порушення чинного законодавства України

   Нещодавно, фахівцями Головного управління Міндоходів у м. Києві, під час проведення планової виїзної перевірки господарської діяльності товариства «Д» було виявлено ряд порушень Податкового кодексу України.

   Зокрема, віднесення сум податку на додану вартість, які сплачені у зв’язку з придбанням товарів/послуг, що не підтверджені податковими накладними або підтверджені з порушенням вимог чинного законодавства.

   Встановити реальний стан справ, фахівцям столичного управління Міндоходів допомогло проведення зустрічних звірок. За їх результатами було виявлено, що у підприємств, які за документами співпрацювали із ТОВ «Д» були відсутні будь-які можливості для виконання господарських зобов’язань за укладеними угодами.

   На підставі акту про проведення перевірки, спеціалістами столичного управління Міндоходів було складено податкове повідомлення-рішення, яким визначено суму грошового зобов’язання з податку на додану вартість у розмірі більш ніж 820 тисяч гривень, у тому числі штрафні санкції на суму майже 165 тисяч гривень. Але ТОВ «Д», не погодившись з висновками перевірки подало позов до суду на рішення територіального органу ГУ Міндоходів у м. Києві.

   У листопаді поточного року апеляційний  адміністративний суд своєю постановою підтвердив законність позиції органу Міндоходів столиці, щодо нарахованих сум податку та штрафних санкцій.

   Таким чином, ТОВ «Д» доведеться відшкодувати завдані державі збитки та сплатити штрафні санкції за порушення податкового законодавства.

Версiя для друку