Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Затверджено Порядок подання документів в електронній формі для проведення електронної перевірки

Головне управління Міндоходів у м. Києвіповідомляє, що з 07.03.2014 набрав чинності наказ Міндоходів України від 31.12.2013 № 898 "Про затвердженняформатів та Порядку подання документів в електронній формі для проведення електронної перевірки".

Наказом затверджено формати документів, які пов'язані з обчисленням та сплатою податків і зборів та подаються в електронній формі платником податків для проведення електронної перевірки, а саме:

Журнал господарських операцій;

Книгу обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої  і п’ятої груп, які не є платниками податку на додану вартість), яка надається платником для проведення електронної перевірки;

Книгу обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої  і п’ятої груп, які є платниками податку на додану вартість), яка надається платником для проведення електронної перевірки.

Також затверджено Порядок подання документів в електронній формі для проведення електронної перевірки.

Нагадаємо, що платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, з 2014 року мають можливість для проведення електронної перевірки.

Для цього такий платник повинен подати заяву до територіального органу Міндоходів, в якому він перебуває на обліку. Заява подається за 10 календарних днів до початку проведення перевірки (форму заяви затверджено наказом Міндоходів України від 03.06.2013 № 143).

Переваги електронної перевірки:

- дистанційне обслуговування платників податків;

- мінімізація впливу людського фактора;

- підвищення якості  проведення перевірки;

- зменшення терміну проведення перевірки;

- впевненість у правильності та повноті оподаткування здійснених фінансово-господарських операцій;

- зниження адміністративного навантаження на платника.

Електронна перевірка для платників податків передбачена пп. 75.1.2 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу від 02.12.2010 № 2755-VI. 

Версiя для друку