Начальник ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Михайло Маковецький повідомив, що Міністерством доходів і зборів України затверджено форму податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), порядок його заповнення та подання.

Основні зміни стосуються Довідника ознак доходів фізичних осіб - зокрема, додані 4 нові коди (179-183): доходи від продажів продукції тваринництва, від лому дорогоцінних металів, від операцій по конвертації цінних паперів, від операцій з валютними цінностями (окрім цінних паперів), інвестиційний доход від операцій з борговими зобов'язаннями НБУ і казначейськими зобов'язаннями України, емітованими Мінфіном.

Також слід відмітити, що відтепер форму № 1 ДФ можна буде подавати у паперовому вигляді лише за умови, якщо кількість рядків не перевищуватиме п’яти. В інших випадках – в електронному вигляді із накладенням електронного цифрового підпису або в паперовому вигляді разом з електронною формою на носії пам’яті.

Наказом встановлено, що він набуває чинності з 1 квітня 2014 року і що нова форма № 1ДФ перший раз подається за I квартал 2014 року (наказ Міндоходів України від 21.01.2014 р. № 49).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку