Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Затверджено форму Повідомлення про запрошення платника

 Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що 14 березня 2014року набув чинності наказ Міндоходів України від 06.02.2014 № 120, якимзатверджено форму Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до органу доходів і зборів.

Нагадаємо, що контролюючі органи мають право запрошувати платників податків, зборів, платежів або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи. Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення рекомендованими листами, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків).

Відповідна норма передбачена підпунктом 20.1.1 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України.

 

Наказ Міндоходів від 06.02.2014 № 120 "Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до органу доходів і зборів"

 

 

Версiя для друку