Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Застосування реєстраторів розрахункових операцій - необхідна складова для покращення економічної ситуації в країні

Днями за участю заступника начальника Оболонської ДПІ Артема Гандзюка та фахівців підрозділів відбулась прес – конференція із представниками засобів масової інформації.

Даний захід проведений з метою роз’яснення змін у законодавстві, пов’язаних із розширеним застосуванням суб’єктами господарювання реєстраторів розрахункових операцій.

У своєму виступі Артем Миколайович, що правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом України від 06.07.1995р.                   №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Дія вказаного Закону поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, що здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

Заступник начальника детально розповів присутнім, про порядок реєстрації РРО,  про моделі дозволені для використання, зауважив, які суб’єкти господарювання зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операції та за яких умов вони не застосовуються. Також, зупинився на порядку та термінах подання звітності до контролюючих органів.

Завершуючи свій виступ, Артем Гандзюк зауважив, що запровадження нових правил та розширення застосування касових апаратів суб’єктами господарювання це – необхідна умова конкурентного ринку і детінізації економіки.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку