Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Запровадження міндоходівцями скриньки «Мої трудові права - порушено» - дієвий інструмент по боротьбі з тіньовими заробітками в столиці

   Фахівці столичного управління Міндоходів, завдяки залученню нових форм та методів роботи з виявлення порушників трудового та податкового законодавства заважають спокійно працювати несумлінним платникам податків. Особливо їм у цій роботі допомагають ті, чиї права, при цьому порушуються.

   Наприклад, нещодавно до одного із територіальних органів Головного управління Міндоходів у м. Києві звернулась громадянка Б. та повідомила  про порушення своїх трудових прав, а саме про те, що працедавець ФОП «З.», взяв її на роботу на посаду перукаря без належного трудового оформлення та сплачував їй заробітну плату «в конверті» у розмірі 40% від виручки.

   Фактична перевірка, яка була проведена столичними фахівцями Міндоходів повністю підтвердила цей факт та виявила у ФОП «З.» ще трьох «нелегалів». Як результат, у підприємця анульовано свідоцтво платника єдиного податку та донараховано з податку на доходи фізичних осіб разом із штрафними санкціями на суму майже 4 тисячі гривень, які вже надійшли до бюджету.

Версiя для друку