КМДА Київська міська державна адміністрація


   Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що з 26 листопада 2013 року діють нові вимоги щодо заповнення документів на переказ у разі сплати податків (зборів, митних платежів, єдиного внеску) затверджені наказом Міндоходів від 22.10.2013 № 609.

   Усі поля реквізиту "Призначення платежу" розрахункового документу платникам податків потрібно заповнювати відповідно до наказу № 609. Звертаємо увагу, що сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ. Відповідальність за правильність заповнення реквізитів розрахункового документа несе особа, яка оформила цей документ і подала його до обслуговуючого банку.

   Правильне заповнення платниками документів на переказ платежів до бюджету сприятиме своєчасному наповненню державної казни. Будьте уважні при заповненні платіжних документів!

   Детальніше ознайомитися з Порядком заповнення документів та списками кодів видів сплати можна на веб-порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/62901.htmlПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.