Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Закордонні доходи декларуються громадянами…

   Минулого року кияни задекларували іноземних доходів на 1,2 млрд. гривень   

   Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує, що громадяни, які впродовж 2013 року отримали іноземні доходи, в обов'язковому порядку повинні до 1 травня поточного року подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи до органу Міндоходів за місцем реєстрації.

   Крім того, до 1 серпня цього року громадянам необхідно сплатити з суми задекларованих доходів податок на доходи фізичних осіб. Вказана норма передбачена пп. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України.

   Також звертаємо увагу, що із зарплати легально працюючого за кордоном громадянина України сплачується податок за правилами країни отримання доходу. За підсумками року такий громадянин зобов'язаний подати річну податкову декларацію про отримані доходи і сплатити податок.

   У випадку, коли між Україною і країною отримання доходу підписано договір (Конвенцію) про уникнення подвійного оподаткування, і у фізичної особи є легалізована довідка про сплату податку за кордоном, то сума річного податкового зобов'язання зменшується на суму податку, сплаченого за кордоном.

   Начальник ГУ Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова підкреслила, що у минулому році 1312 громадян задекларували отриманих у 2012 році іноземних доходів на загальну суму 1 мільярд 233,6 мільйона гривень. До бюджету сплачено 166,7мільйона гривень.  

Версiя для друку