Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс збільшив можливості пошуку інформації

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу громадян, що у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Міндоходів – «ЗІР» покращилися умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску та використання електронного цифрового підпису. 

Ресурс «ЗІР» дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом  перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях,  але і по відповідях на письмові звернення, які були надані із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів. У перспективі планується запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи. 

Також, функціонал ресурсу передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотнього зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс». 

 Скористатися послугою можна за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua або через веб - портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»). 

Нагадуємо, ресурс «ЗІР» було створено на заміну пошукового ресурсу «База знань». 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

Версiя для друку