Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  За ремонт елітних автомобілів механіки отримували зарплату «в конвертах»…

Жодна копійка податку з їх доходів не потрапила до бюджету

У Києві фахівці Міндоходів зацікавились популярною станцією технічної допомоги, на якій автомобільний сервіс здійснювався при повній відсутності найманих працівників. Під час перевірки з’ясувалось, що 4 механіки, які «лікували» елітні автомобілі, працювали нелегально, за що отримували «чорну» зарплату. За їх словами, загальна сума доходу, яка не була належним чином оподаткована, складає більше 130 тисяч гривень.

Підприємець, який організував «тіньову» роботу з кадрами, не подав жодного розрахунку за формою № 1-ДФ за 2013 рік, не сплатив ані копійки податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Така злочинна халатність у веденні бізнесу простежувалась у всьому – власник СТО пан М. навіть не завів книгу обліку доходів і витрат, або ж просто вирішив не пред’являти цей обов’язковий документ податкового обліку ревізорам, аби уникнути зайвих проблем. Але йому це не вдалось – працівники Міндоходів донарахували 116 тисяч гривень податків та зборів з урахуванням штрафних санкцій.

Гроші чималі, а враховуючи, що клієнти і до цього скаржились на Інтернет - форумах на занадто високі ціни за технічне обслуговування, то піднімати їх, аби назбирати кошти на розрахунки з бюджетом, не вихід із ситуації. 

Версiя для друку