Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  З початку року у Києві анульовано 12 ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім

Співробітники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у м. Києві продовжують фіксувати порушення законодавства в частині продажу підакцизної групи товарів (алкогольні напої та тютюнові вироби) особам, які не досягли 18-річного віку.

Проте підприємців можуть позбавляти відповідних ліцензій на торгівлю й з інших причин, серед яких: несвоєчасна сплата чергового платежу; за заявами суб’єктів господарювання та за продаж алкогольних напоїв у невизначених для цього місцях, тощо.

Загалом, з початку року анульовано 612 ліцензій на роздрібну торгівлю підакцизною групою товарів. Дію ж ще 425 ліцензій було призупинено за несвоєчасну сплату чергового платежу.

Наразі у столиці немає жодних перепон, окрім визначених законодавством, для отримання відповідних ліцензій на роздрібну торгівлю. На сьогодні вже оформлено 2332 ліцензії, з яких 1271 – на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 1060 – тютюновими виробами та 1 – сидром та перрі».

У Києві оформити відповідні ліцензії можна у Центрі обслуговування платників Головного управління Міндоходів у м. Києві за адресою: вул. Шолуденка 33/19.

Версiя для друку