Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  З початку року платниками податків Оболонського району столиці сплачено до бюджету понад 390 млн.грн.

Нещодавно в ДПІ Оболонського району ГУ Міндоходів у м. Києві було організовано та проведено брифінг із представниками засобів масової інформації – редакторами газет «Магнат», «Новини та сенсації» з приводу підсумків наповнення державної казни підприємцями Оболонського району столиці.

На початку зустрічі керівник інспекції Михайло Маковецький довів до уваги присутніх, що фахівцями інспекції здійснюється цілий комплекс заходів, направлених на добровільне та своєчасне  наповнення бюджету. Так, за два місяці до зведеного бюджету держави зібрано 390,7 млн. грн.  податків та платежів, в тому числі до державного бюджету – 277,5 млн. грн., до місцевого – 113,2 млн. грн.

Основними джерелами доходів бюджетів виступають податок на додану вартість, податок на прибуток підприємств та податок з доходів фізичних осіб.

За період січень-лютий 2014 року рівень добровільної сплати до Державного бюджету становив 90,8 %. Надходження по єдиному соціальному внеску за січень-лютий 2014 року склав 236,5 млн. грн. Наповнювали бюджет юридичні та фізичні особи-підприємці, які на сьогодні мають можливість на якісне обслуговування та розширений спектр сервісних послуг. Адже, за словами начальника, налагодження партнерських відносин, спрямованих на підвищення податкової культури сприяє добровільній сплаті податкових платежів.

На завершення брифінгу Михайло Маковецький висловив подяку представникам ЗМІ за тісну співпрацю та щирі взаємовідносини.

                                                        ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві 

Версiя для друку