Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  З початку року Центр обслуговування платників Оболонської ДПІ надав понад 22 тисячі послуг

В Оболонській Державній податковій інспекції вже понад два роки працює Центр обслуговування платників, у двох залах якого надаються безкоштовні адміністративні послуги, консультації, здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції.

Так, з початку 2015 року загальна кількість наданих послуг сягнула понад 22 тисячі, з яких 12370 – адміністративні, 4465 – інформаційні. Також працівниками Центру обслуговування платників видано 604 електронні цифрові підписи та прийнято понад 4,5 тисячі вхідної кореспонденції.

До послуг платників – безкоштовне ксерокопіювання документів, звірка про стан розрахунків з бюджетом, а також консультаційна допомога щодо заповнення податкової звітності та з питань ведення господарської діяльності.

Варто зазначити, що позитивними факторами створення Центру обслуговування платників беззаперечно є комфортність та надійність, що в свою чергу забезпечують ефективну взаємодію з платниками та належне їх обслуговування, доступність та зручність, спрощення та оптимізацію процедур надання послуг, своєчасне інформування платників щодо змін в податковому законодавстві.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку