КМДА Київська міська державна адміністрація


Фахівці столичного управління Міндоходів інформують, що відвідувачі Центрів обслуговування платників територіальних органів Міндоходів Києва, крім послуг щодо приймання звітності, можуть скористатись різними адміністративними послугами, які пропонують ЦОП-и органів ГУ Міндоходів у м. Києві. Тільки у березні до ЦОП-ів столиці завітали понад 200 тисяч громадян.

Найбільшим попитом серед адміністративних послуг, що надаються ЦОП-ами, користується послуга щодо отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. У першому кварталі платниками отримано понад 14,5 тисяч таких довідок.

Завдяки можливостями Центрів з початку поточного року близько 21 тисячі громадян отримали з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків реєстраційні номери облікової картки платника податків, з них більше  1,5 тисячі  іноземців.

Також у першому кварталі послугами з реєстрації книг обліку розрахункових операцій скористались 5,2 тисячі суб’єктів господарської діяльності а 3,9 тисяч підприємців здійснили в ЦОП-ах  реєстрацію касових апаратів та розрахункових книжок. Більше 6 тисяч платників отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими та алкогольними виробами.

Понад 9 тисяч громадян отримали витяг з Реєстру платника єдиного податку та здійснили реєстрацію книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Платники податків активно користуються можливостями стосовно отримання усних консультаційних послуг з питань оподаткування, фахівцями податкових органів  міста з початку року було надано більше 210 тисяч усних  консультацій щодо норм чинного податкового законодавства.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.