Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Адміністрування збору за спеціальне використання води

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що водокористувачі самостійно обчислюють збір за спеціальне використання води та збір за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики і рибництва щокварталу наростаючим підсумком з початку року, а за спеціальне використання води для потреб водного транспорту - починаючи з першого півріччя поточного року, у якому було здійснено таке використання.

Збір обчислюється виходячи з фактичних обсягів використаної води (підземної, поверхневої, отриманої від інших водокористувачів) водних об'єктів з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування, лімітів використання води, ставок збору та коефіцієнтів.

За обсяги води, переданої водокористувачем - постачальником іншим водокористувачам без укладення з останніми договору на поставку води, збір обчислюється і сплачується таким водокористувачем - постачальником.

Обсяг фактично використаної води обчислюється водокористувачами самостійно на підставі даних первинного обліку згідно з показаннями вимірювальних приладів.

Порядок сплати Збору визначено статтею 328 Податкового кодексу України. Базовий податковий (звітний) період для Збору дорівнює календарному кварталу.

Граничними термінами подання податкових декларацій та сплати податкових зобов’язань зі Збору є за:

- I квартал п.р.: 12 травня та 20 травня 2014 року відповідно;

- ІІ квартал п.р.: 11 серпня та 19 серпня 2014 року відповідно;

 -ІІІ квартал п.р.: 10 листопада та 19 листопада 2014 року відповідно;

- ІV квартал п.р.: 9 лютого та 19 лютого 2015 року відповідно. 

Версiя для друку