Який порядок оподаткування ПДВ операцій з оплати вартості державних платних послуг, які надаються фізичними або юридичними особами органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, обов’язковість отримання (постачання) яких встановлюється законодавством?

 

Відповідно до пп.197.1.18 п.197.1 ст.197 розділу V Податкового кодексу України звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання державних платних послуг фізичним або юридичним особам органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а також іншими особами, уповноваженими такими органами або законодавством надавати зазначені послуги, обов’язковість отримання (надання) яких установлюється законодавством, включаючи плату за реєстрацію, видачу ліцензії, сертифікатів у вигляді зборів, державного мита тощо.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві

 

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!