Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Яку кількість працівників слід зазначати в графі «Працювало

Яку кількість працівників слід зазначати в графі «Працювало за трудовими договорами» Податкового розрахунку за формою № 1ДФ, якщо протягом звітного періоду кількість працівників змінювалась у зв’язку із прийняттям або звільненням з місця роботи?

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені даним Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Пунктом 3.7 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерством фінансів України від 13.01.2015 р. № 4 передбачено заповнення граф 6 та 7 для фізичних осіб, які приймалися на роботу у звітному періоді (графа 6), були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді (графа 7). Для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.

Навпроти напису «Працювало за трудовими договорами» в реквізитах Податкового розрахунку проставляється кількість працівників, які працюють за трудовими договорами (контрактами) (п.3.1 вищевказаного Порядку).

Таким чином, якщо протягом звітного періоду кількість працівників змінювалась у зв’язку із прийняттям або звільненням з місця роботи, то в графі «Працювало за трудовими договорами» Податкового розрахунку за формою № 1ДФ слід зазначати максимальну кількість працівників, які фактично працювали за трудовими договорами протягом звітного кварталу.

 ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!