Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Якщо ваші трудові права порушуються – звертайтеся до податкової

На сьогоднішній день поширеною серед працедавців залишається виплата заробітної плати в "конвертах”. Їх прагнення економити на фонді оплати  праці зустрічає згоду працівників отримувати "тіньову” зарплату.  Але фахівці ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві попереджають, що громадяни, які погоджуються отримувати зарплату в "конвертах”, не лише сприяють розвитку тіньових схем, а й позбавляють себе соціальної захищеності.

Шановні жителі та працівники Оболонського району! Якщо вам відомі факти порушень податкового законодавства підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами – підприємцями при виплаті доходів у вигляді заробітної плати, звертайтесь до Центру обслуговування платників за адресою: просп. Героїв Сталінграду, 58, де встановлена спеціальна скринька «Мої трудові права порушуються», у  якій ви можете залишити своє повідомлення про порушення трудових прав, отримання заробітної плати «в конверті» тощо.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку