Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Якщо працівник працює неповний робочий день, чи може він отримувати податкову соціальну пільгу?

Якщо працівник працює неповний робочий день, чи може він отримувати податкову соціальну пільгу?

 

Відповідно до пункту 169.1. статті 169 Податкового кодексу України, платник податку (працівник) має право на зменшення суми загального місячного оподаткованого доходу, отриманого від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інші прирівняні до неї згідно із законодавством виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму ( у 2014р. - 1218,00 грн.), діючого для працездатної особи на 1 січня звітного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. У 2014 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 1710 грн. Отже фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови якщо розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання такої пільги.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!