Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Яка періодичність проведення перевірок суб’єктів господарювання – фізичних осіб контролюючими органами та які строки її проведення?

Періодичність проведення документальних планових перевірок суб’єктів господарювання – фізичних осіб визначається залежно від ступеня ризику в діяльності таких платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний. До плану-графіка включаються виключно самозайняті особи, які мають ризик щодо несплати податків і зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи. Платники податків з високим ризиком – не частіше одного разу на рік, із середнім – не частіше ніж один раз на два календарні роки, із незначним ступенем ризику включаються до плану графіка не частіше ніж один раз на три календарні роки.

У відповідності до статті 82 Податкового кодексу – планова перевірка не має перевищувати 10 робочих днів для суб’єктів малого підприємництва та 20 – щодо інших платників податків, при чому документальну планову перевірку само зайнятої особи не може бути зупинено на відміну від перевірок великого платника податків.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку