Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Як заповнити звіт з ЄСВ, якщо по одній застрахованій особі наявні різні види нарахувань?

Відповідно до п. 9 розділу ІV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 р. № 460/26905, таблиця 6 додатка 4 до даного Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.

На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 435, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та розміри ставок єдиного внеску, згідно із Законом України від 08.07.2010 р. № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями.

Таким чином, у графі 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивільно – правових відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 додатка 4 Звіту щодо сум нарахованого ЄСВ зазначається кількість календарних днів у звітному місяці.

У разі наявності факту звільнення найманої особи показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.

Якщо по одній застрахованій особі наявні різні види нарахувань (нарахована заробітна плата, відпустка, винагорода за цивільно – правовими договорами тощо), тобто заповнено декілька рядків, то у графі 15 таблиці 6 додатка 4 Звіту щодо сум нарахованого ЄСВ інформація про кількість календарних днів перебування у трудових /цивільно – правових відносинах протягом звітного місяця зазначається лише у рядку, де відображено дані про суми нарахованої заробітної плати.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно – довідковому ресурсі (веб – портал ДФС, вкладника «Інформаційно – довідковий ресурс»).

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку