Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Як заповнити заголовну частину податкової накладної при постачанні неплатнику ПДВ?

Якщо платник податку на додану вартість постачає товари/послуги покупцеві, який не зареєстрований як платник податку, чи постачає на експорт, чи здійснює операції у рахунок оплати праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах із ним, то заповнити податкову накладну він має з урахуванням таких особливостей:

- у верхній лівій частині у полі "Усі примірники залишаються у продавця" оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка "Х" та зазначається відповідний тип причини, наприклад:

"02" - постачання неплатнику податку,

"03" - постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичним особам, які перебувають у трудових відносинах із платником податку,

"11" - складена за щоденними підсумками операцій;

- у рядку "Особа (платник податку) - покупець" вказується "Неплатник податку";

- рядки "Місцезнаходження (податкова адреса) покупця" та "Номер телефону" залишаються незаповненими;

- у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000".

Два примірники таких податкових накладних складаються в паперовому вигляді та залишаються і зберігаються (відповідно до законодавства) в особи, що їх склала.

Відповідна норма передбачена п. 6, 10, 11 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 р. №10, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.01.2014 р. за N 185/24962.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!