Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Як обчислюється база оподаткування акцизним податком у разі роздрібної торгівлі підакцизними товарами для заповнення графи 3 додатка 6 до декларації акцизного податку?

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує, що відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу об’єктом оподаткування акцизним податком є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Відносною (адвалорною) визначається ставка податку, згідно з якою розмір податкових нарахувань встановлюється у відсотковому або кратному відношенні до одиниці вартісного виміру бази оподаткування (пункт 28.2 статті 28 Податкового кодексу).

Як зазначено у підпункті 214.1.4 пункту 214.1 статті 214 цього Кодексу, в разі обчислення податку із застосуванням адвалорних ставок базою оподаткування є вартість (з ПДВ) підакцизних товарів, реалізованих у роздрібній торговельній мережі.

Згідно з частиною другою пункту 6 розділу V Порядку № 14 у графі 3 додатка 6 до декларації акцизного податку (далі – Декларація) зазначається загальна вартість (з ПДВ) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування споживачам незалежно від форми розрахунків.

Таким чином, базою оподаткування акцизним податком є вартість (з ПДВ) підакцизних товарів, реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі. Отже, у графі 3 додатка 6 до Декларації зазначається вартість підакцизного товару з ПДВ без 5% акцизного податку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!