Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Взаємодія із засобами масової інформації – запорука формування атмосфери довіри та партнерських відносин

В Оболонській податковій інспекції відбувся брифінг першого заступника начальника інспекції Володимира Шелеста з представниками засобів масової інформації району на тему: «Робота Ради з кадрових питань Державної фіскальної служби України».

Володимир Шелест зазначив, що забезпечення балансу у відносинах з платниками податків – один з важливих напрямків роботи інспекції. В основу діяльності новоствореної Державної фіскальної служби покладено якісну систему обслуговування платників податків, яка передбачає взаємодію та співпрацю з ними на партнерських засадах. Відомство відкрите до діалогу, законодавчих та системних змін, які сприятимуть як розвитку підприємництва в країні, так і наповненню бюджету.

Звертаючись до аудиторії, Володимир Петрович повідомив, що Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби розпочинає прийом документів від кандидатів, які мають намір зайняти керівні посади начальників Головних управлінь ДФС та митниць в областях та м. Києві. Зокрема, присутніх на зустрічі проінформовано, що з формами документів для кандидатів на керівні посади у територіальних органах ДФС та зразками їх заповнення можна ознайомитися на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Міністерство» (підрозділ «Робота з персоналом» вкладка «Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України»).

Зустріч відбулась в умовах жвавого обговорення нововведень. Наприкінці заходу перший заступник начальника відповів на поставлені питання представників ЗМІ.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку