Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Витрати, які включаються до податкової знижки за навчання у разі оплати за весь навчальний рік

Наказом ДФС України від 06.04.15 р. № 247 затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо включення до податкової знижки за звітний рік сум витрат, понесених у минулому році на оплату вартості навчання за місяці звітного року.

Згідно документу, у випадку проведення оплати за місяці навчального року, який включає місяці календарного року наступного за звітним, одним платіжним документом (квитанцією), до податкової знижки за звітний рік враховуються сума витрат (частина) у розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.

Решта суми, сплаченої за таким  платіжним документом (квитанцією), може бути включена платником податку при реалізації права на податкову знижку у наступному році.

Нагадаємо, відповідно до статті 166 Податкового кодексу України платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Детальна інформація з питань декларування доходів громадян розміщена на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби в окремому розділі «Декларування доходів громадян – 2015». Зокрема, нормативно-правові акти, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форма річної податкової декларації, зразок її заповнення, консультації, коментарі з питань декларування доходів та відеороз’яснення.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку