КМДА Київська міська державна адміністрація


Відповідно до положень Податкового кодексу України до переліку витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III Кодексу.

Пунктом 138.1 розділу ІІІ Кодексу визначено, що витрати, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, складаються із витрат операційної діяльності, які визначаються відповідно до пунктами 138.4, 138.6 - 138.9, підпунктами 138.10.2 - 138.10.4 пункту 138.10, пунктом 138.11 статті 138 Кодексу.

У складі витрат на збут, які включають витрати, пов’язані з реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг зокрема враховуються витрати на рекламу та дослідження ринку (маркетинг), на передпродажну підготовку товарів.

Таким чином, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування має право включити до складу витрат витрати на рекламу за умови, що дані витрати пов’язані із реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг та підтверджені документально.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.