Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Виправлення помилок у звіті про виробництво та/або обіг алкогольних напоїв

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що суб'єкти господарювання, які отримали передбачені Законом України івд 19.12.95 р. № 481/95-ВР ліцензії, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою,встановленою цим органом.

Самостійне виправлення помилок, допущених у звітах, чинним законодавством не передбачено. Встановлення недостовірності даних у звітах здійснюється шляхом проведення перевірки органами доходів і зборів.

За неподання чи несвоєчасне подання звіту абоподання звіту з недостовірними відомостями до субєктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі 1700 грн.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку