КМДА Київська міська державна адміністрація


   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що відповідно до норм Податкового кодексу щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт.

   Пунктом 1 форми податкової декларації з податку на нерухоме майно передбачено зазначення типу декларації: «Звітна», «Нова звітна» або «Уточнююча».

   Положеннями п. 4.10 Методичних рекомендацій № 516 передбачено, що у разі виправлення показників звітної декларації до закінчення граничного терміну подання декларації за такий самий звітний період платником податків подається нова звітна декларація.

   Отже, якщо перехід права власності на об’єкт оподаткування відбувся до 20 лютого, а звітну декларацію вже подано, то до закінчення граничного терміну її подання платником податків – юридичною особою декларація подається за типом «Нова звітна», а після його закінчення – протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт – за типом «Уточнююча».

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.