Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Випадки, в яких паперові носії не додаються

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що, якщо платник податку подає до органів доходів і зборів податкову звітність в електронному вигляді

засобами телекомунікаційного зв'язку з накладанням електронного цифрового підпису, то роздруковані оригінали на паперових носіях не додаються.

Якщо платник податку подає оригінали документів податкової звітності на паперових носіях, то за бажанням може надати копії таких документів в електронному вигляді на електронних носіях (магнітних дисках, флеш-картах, компакт-дисках).

Платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до контролюючого органу в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Порядок подання податкової звітності до контролюючих органів передбачено статтею 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами та доповненнями.

Інструкція з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку затверджена наказом ДПА України від 10.04.2008 р. № 233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 р. за № 320/15011.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку