Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Всеобізнаність молодого покоління – основа міцної держави в майбутньому

Фахівці ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві приділяють значну увагу вихованню майбутнього сумлінного платника. І це не випадково, оскільки виховання сумлінного платника починається з дитинства.

Нещодавно фахівці інформаційно-комунікаційного відділу Оболонської податкової інспекції завітали до старшокласників однієї із загальноосвітніх шкіл району з цікавою лекцією на тему «Умови та порядок проведення кампанії декларування громадянами свого майнового стану та доходів».

Фахівці інспекції коротко розповіли школярам, що декларування доходів – це виконання громадянами свого конституційного обов’язку, реалізація їх права на податкову знижку та індивідуальний внесок у добробут держави, також ознайомили з умовами проведення кампанії декларування в 2014 році. Більш детально зупинилися на порядку заповнення декларації про майновий стан та доходи.

На завершення зустрічі податкові наставники запропонували донести інформацію до своїх батьків та побажали майбутнім студентам успішно закінчити навчання, стати хорошими професіоналами своєї справи і свідомими громадянами держави.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку