Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Військовий збір утриманий із сум відпускних, терміни перерахування до бюджету

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що відповідно до Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Доходи, які нараховані після 03.08.2014 року у вигляді заробітної плати за період її збереження згідно із законодавством, у тому числі за час відпустки, оподатковуються військовим збором.

Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу України, тобто аналогічно податку на доходи фізичних осіб. Отже, при кожній виплаті доходів, які є об’єктом оподаткування військовим збором, необхідно перераховувати в бюджет суми утриманого військового збору.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку