Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Відповідальність за несвоєчасне подання декларації підприємцем

Як нагадав Петро Скрицький – заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві, згідно з п. 120.1 Податкового кодексу запізнення з поданням податкових декларацій у встановлений термін виллється підприємцю сплатою штрафних санкцій у розмірі 170 грн. за кожний випадок несвоєчасного подання декларації. Якщо протягом року (тобто 366 календарних днів для високосного і 365 календарних днів для звичайного року) після першого винесення рішення про застосування санкцій контролери зафіксують повторне порушення строків надання звітності, що штраф буде відчутнішим для гаманця підприємця – 1020 грн. за кожне неподання або несвоєчасне подання Декларації.

Також згідно зі ст.. 234 КпАП за несвоєчасне подання Декларації про доходи до підприємця застосовуються санкції, передбаченими в ст. 164 КпАП:

- за перший протягом року випадок – попередження або штраф у розмірі від 3 до 8 НДМГ (від 85 грн. до 136 грн.);

- за повторне запізнення з поданням Декларації про доходи протягом року після притягнення до адміністративної відповідальності за аналогічне порушення – штраф від 5 до 8 НДМГ (від 85 грн. до 135 грн.).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку