Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Відповідальність за неподання електронної звітності

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що з 01.01.2014 р. набрав чинності п. 9 ст. 17 закону  України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», нормами якого передбачено, що до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції, за неподання до органів доходів і зборів звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО, з дротовими або бездротовими каналами зв’язку в разі обов’язковості її подання застосовуватимуться фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.).

   На виконання норм Закону про РРО суб’єкти господарювання для технічного переобладнання свого  РРО повинні були до 01.01.2014 р. придбати РРО нового покоління або вже провели модернізацію РРО та привели їх у відповідальність із вимогами наказу Мінфіну України від 08.10.2012 р. № 1057 «Про затвердження Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби».

   Нагадуємо, що згідно із цим Законом подавати звітність в електронному вигляді зобов’язані суб’єкти господарювання, які при проведенні розрахункових операцій застосовують РРО.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку