Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

 

Відділу справах сім’ї, молоді та спорту 

vcmc@ukr.net 

Посада

Прізвище, ім’я,

по батькові

Службова адреса

Телефони

Начальник

відділу

Образцов Олександр

Валентинович

вул. Тимошенка, 16,

к. 223

  419-98-53

 т/ф 419-62-94

головний спеціаліст 

Швед Оксана

Іванівна

вул. Тимошенка, 16, к. 224

т/ф 419-62-94

головний спеціаліст 

Кобзаренко Ганна Георгіївна 

 вул. Тимошенка, 16, к. 224 

 т/ф 419-62-94

головний спеціаліст

Гончарова Алла Миколаївна 

вул. Тимошенка, 16, к. 225

т/ф 418-69-03

 

Основними завданнями відділу є:

· Реалізація державної політики з питань сім'ї, дітей, молоді, жінок, фізичної культури та спорту.

· Розробката реалізація проектів та програм, що стосуються сфери діяльності відділу.

· Залученняв установленому порядку коштів громадських об'єднань, підприємств, установ і організацій на здійснення заходів, що стосуються сім'ї, дітей, молоді, жінок, фізичної культури та спорту.

· Створення єдиної системи вирішення питань організації праці, побуту, освіти, духовного відродження, соціального захисту, охорони здоров'я, забезпечення прав, свобод і законних інтересів сім'ї, дітей, молоді та  жінок, а також сприяння національно - патріотичному вихованню молоді.

· Підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному і гармонійному розвитку особистості, зміцнення здоров'я, пропаганда здорового способу життя, організація активного способу відпочинку населення, підготовка молоді до праціта захисту держави.

· Сприяння громадським молодіжним, дитячим та іншим організаціям, федераціям з видів спорту у проведенні ними роботи з питань сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту.

· Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім’ї, дітей, молоді, розвиток фізичної культури та спорту рівних прав і можливостей для участі чоловіків і жінок у політичному, економічному та культурному житті, сприяння соціальному становленню та розвитку дітей і молоді, запобігання домашньому насильству, оздоровлення дітей та підлітків.

· Здійсненняконтролю за дотриманням вимог законодавства з питань фізичної культури і спорту.

· Проведення спортивних заходів (змагань) з різних видів спорту, передбачених календарними планами фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, у межах коштів, виділених на розвиток фізичної культури і спорту.

         Графік особистого прийому громадян начальником відділу:

  вівторок: 14:00-17:00,

четвер - 10:00-13:00

Безкоштовні путівки для дітей пільгових категорій 

Присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Календарний план спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів Оболонського району міста Києва на 2018 рік

Звіт про роботу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за 2017 рік

Звіт про роботу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за 2016 рік

Звіт про роботу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за 2015 рік

Інформація про роботу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за 2014 рікВерсiя для друку

 

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!