Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Відділ обліку та розподілу житлової площі
 Відділ обліку та розподілу житлової площі

 

Начальник відділу

  Поплавський  Сергій Миколайович

Адреса                                       вул. Героїв Дніпра 22Б, каб. 1

Телефон                                    412-36-83

 

Видача довідок про перебування
на квартирному обліку

Через Управління (Центр) надання адміністративних послуг

 

День особистого прийому

 

Години прийому

Щопонеділка з 10:00-13:00

 

Понеділок: 10:00-13:00
                  15:00-18:00

Електронна скринька

kvart@obolonrda.gov.ua

 

Гук Надія Михайлівна 

головний спеціаліст

413-43-38

Кінторяк Вікторія Ракипівна 

головний спеціаліст

412-32-19

Бондаренко Тетяна Валеріївна

головний спеціаліст

411-04-37

Відділ обліку та розподілу житлової площі Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації є структурним підрозділом Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, підзвітним та підпорядкований голові Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, а також керівникові апарату згідно з розподілом обов'язків.

СПИСОК ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ 

Довготермінове пільгове кредитування за рахунок власних коштів Фонду Держмолодьжитла

 

 Функції відділу обліку та розподілу житлової площі

1. Забезпечення встановленого порядку обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, в Оболонському районі м. Києва.

2. Забезпечення реалізації державної політики та виконання рішень Київради, розпоряджень Київської міської державної адміністрації та Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації,  з питань забезпечення житловими приміщеннями громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов в Оболонському районі м. Києва.

3. Відділ відповідно до покладених завдань: 

3.1. Приймає з відділу (Центру) адміністративних послуг заяви від громадян про прийняття на квартирний облік (внесення змін до квартирних справ) та необхідні для цього документи, перевіряє їх та згідно з пропозиціями громадської комісії з житлових питань готує відповідні проекти розпоряджень.

3.2. Готує проекти розпоряджень райдержадміністрації з питань зарахування на квартирний облік, внесення змін в облікові справи, включення до пільгових списків осіб, які користуються правом першочергового або позачергового отримання житла, зняття з квартирного обліку.

3.3. Проводить щорічно перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

3.4. Готує проекти розпоряджень держадміністрації з питань надання громадянам жилих приміщень; з питань дозволу на повторне заселення житлової площі організаціями, установами, підприємствами; з питань включення та виключення квартир з числа службових.

3.5. Перевіряє правильність оформлення наданих для затвердження рішень адміністрацій та профкомів підприємств, організацій, установ району про надання житлових приміщень працівникам. Подає за рекомендацією громадської комісії з житлових питань району до держадміністрації проект розпорядження по затвердженню зазначених рішень.

3.6. Оформлює ордери серії Б на жилі приміщення та ордери на службові приміщення на підставі прийнятих розпоряджень.

3.7. Здійснює контроль за своєчасним заселенням жилих приміщень, які надаються громадянам.

3.8. Роз’яснює житлове законодавство України юридичним особам та населенню.

3.9. Готує пропозиції по заселенню квартир, переданих по актах від Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.10. Веде облік житлової площі поточного звільнення згідно повідомлень комунального підприємства „Керуюча  компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва” та  готує документи на передачу її в установленому порядку до Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.11. Веде облік наданої житлової площі громадянам.

3.12. Складає по встановленій формі річну звітність про перебування громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирному обліку та про надання їм житлових приміщень.

3.13. Веде поточний облік використаних бланків ордерів і надає звіт та заявки на нові бланки ордерів до Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.14. Веде окремо від інших відділів райдержадміністрації діловодство з  квартирних питань.

3.15. Веде облік черговиків квартирного обліку, які бажають придбати квартиру по програмі змішаного фінансування будівництва житла, та готує пропозиції на розгляд громадської комісії з житлових питань про розподіл житла по даній програмі (у разі надходження такого житла).

3.16. Веде облік черговиків квартирного обліку, які бажають придбати житло по програмі дострокового молодіжного кредиту, та готує пропозиції на розгляд громадської комісії з житлових питань про розподіл житла по даній програмі (у разі надходження такого житла).

3.17. Веде автоматизований облік громадян, які перебувають на квартирному обліку, та передає дані про них на магнітних носіях до Департаменту будівництва житлового виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для включення до міської бази даних та до єдиного державного реєстру громадян, які потребують  поліпшення житлових умов.

3.18. Готує для видачі через відділ (Центр) адміністративних послуг довідки про перебування на квартирному обліку громадян.

3.19. Готує проекти відповідей на звернення громадян, які надійшли до Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, з питань квартирного обліку та надання житлової площі.

 

Список громадян, що перебувають у черзі на поселення до житлових приміщень з Фонду житла соціального призначення, станом на 01.06.2021

Стан забезпечення житлом громадян, які знаходяться на квартирному обліку, за 2020 рік

Звіт про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за 2019 рік

Звіт про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за І півріччя 2019 року

Звіт про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за 2018 рік

Звіт про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за 2017 рік

Перелік об"єктів які прийняті до участі у програмах: кредитування за рахунок власних коштів Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Статутний капітал) 

Інформація про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за І півріччя 2017 року

Інформація про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за 2016 рік

Інформація щодо роботи відділу обліку та розподілу житлової площі за І півріччя 2016 року

Інформація про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за І квартал 2016 року

Інформація щодо роботи відділу обліку та розподілу житлової площі за 2015 рік

Інформація про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі з 01 по 30 листопада 2015 року

Інформація щодо роботи відділу обліку та розподілу житлової площі за період з 01.08.2015 по 23.09.2015

Інформація про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі з 01 по 15 березня 2015 року

Звіт про роботу відділу обліку та розподілу житлової площі за 2014 рік

Версiя для друку