Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Вчасне інформування – запорука успіху та впевненості

Вчасне інформування – запорука успіху та впевненості

 

Заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Ірина Ємельянова днями провела «круглий стіл» із представниками малого та середнього бізнесу. Головна тема заходу – антикорупційний сервіс «Пульс». Варто звернутися та отримати вичерпну відповідь.

Відкриваючи зустріч, Ірина Валентинівна звернула увагу, що для підвищення ступеня довіри громадян у ДФС України діє антикорупційний сервіс «Пульс». Його призначення – встановити зворотний зв’язок з платниками податків та протидіяти негативним тенденціям, які заважають розвиватися бізнесу. Повідомлення оперативно розглядаються та опрацьовуються, про що кожного заявника повідомляють у терміни, визначені законодавством.

За словами заступника начальника, таке спілкування дає можливість податківцям та митникам дізнаватись про ті аспекти роботи відомства, які потребують подальшого вдосконалення задля поліпшення обслуговування бізнесу. Ефектом зворотного зв’язку стає покращення сервісного супроводу підприємницького активу.

Також Ірина Валентинівна зазначила, що у разі виникнення ситуацій неправомірних дій або бездіяльності працівників контролюючих органів слід повідомляти про ці факти органи фіскальної служби, звернувшись за номером телефону гарячої лінії інтерактивного сервісу «Пульс» (044)-284-00-07, або безпосередньо завітавши до Оболонської Державної податкової інспекції.

На завершення зустрічі заступник начальника подякувала усім присутнім за плідну співпрацю, підкресливши, що налагодження партнерських відносин з платниками податків є одним із пріоритетів у роботі податкової інспекції.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку