Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  В які терміни банком здійснюються зарахування належної кількості облігацій на рахунки платників податку, відкриті у цінних паперах?

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що Казначейство після перевірки відповідності переліків одержувачів облігацій, поданих банками, даним, що містяться в реєстрах інвентаризації, дає розпорядження на переказ облігацій Національному банку з урахуванням особливостей, визначених договором між Національним банком та Казначейством про відкриття рахунка у цінних паперах. Облігації зараховуються на рахунки банків за умови надання банками Національному банку розпоряджень на одержання таких облігацій.

   Відповідно до інформації Національного банку про стан рахунків у цінних паперах та у порядку, визначеному законодавством, банки у строк, що не перевищує трьох робочих днів після одержання такої інформації, зараховують належну кількість облігацій на рахунки у цінних паперах платників податку на підставі їх розпоряджень на одержання облігацій.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!