Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  В які строки подається розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства та в який термін відбувається сплата цього збору?

З 1 січня 2013 року відповідно до Закону України від 06 грудня 2012 № 5519-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» питання сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства регулюються Податковим кодексом України від 02 грудня 2010

року №2755-VI зі змінами і доповненнями (пункт 16 підрозділ 10 розділ ХХ «Перехідні положення»).

Платники збору – суб’єкти підприємницької діяльності, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво, самостійно обчислюють суму податкового зобов’язання, складають і подають розрахунок суми збору за формою, затвердженою наказом ДПА України від 01.12.2009 № 671 «Про затвердження форми Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та Порядку заповнення розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства».

Порядок справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 із змінами і доповненнями (далі – Порядок).

Відповідно до п. 2 Порядку платники збору подають щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, розрахунок збору органові доходів і зборів за місцем перебування на податковому обліку. Суму збору, зазначену в розрахунку, платник збору зобов’язаний сплатити протягом десяти календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання розрахунку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!