Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  В Оболонській ДПІ відбулася чергова прес-конференція з районними засобами масової інформації

Днями в приміщення Оболонської податкової інспекції заступником начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Петром Скрицьким було проведено чергову прес-конференцію. На даному заході були присутні представники районних газет «Магнат», «Новини  і сенсації». Тема прес-конференції стосувалася питань умов та порядку проведення кампанії декларування громадянами свого майнового стану та доходів.

Посадовець нагадав присутнім про те, що сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій до 1 травня 2014 року щорічній декларації за 2013 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня поточного року. Декларацію, за словами Петра Казимировича, можна подати особисто, надіслати поштою до податкової інспекції за місцем проживання або ж відправити засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодаством.

Також учасники заходу дізналися про те, що форма податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкція щодо її заповнення затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 р. № 793.

Ознайомитися з оновленою формою декларації та інструкцією щодо її заповнення, а також знайти додаткову інформацію можна на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України: http://minrd.gov.ua/.

На завершення заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві надав змістовні відповіді на запитання присутніх та подякував за увагу й плідну співпрацю.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку