КМДА Київська міська державна адміністрація


Начальник ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Михайло Маковецький зауважив, що в новій декларації з податку на прибуток підприємств, форма якої затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013р. № 872, з’явився новий розділ для самостійного виправлення помилок, допущених при розрахунку авансових внесків.

Рядки 34-38 податкової декларації з податку на прибуток підприємства заповнюються у разі самостійного виправлення помилок шляхом уточнення показників податкової декларації з податку на прибуток підприємства відповідно до статті 50 Податкового кодексу України.

Слід звернути увагу на те, що вказані рядки заповнюються у випадку, якщо виправлення сум авансових внесків відбувається і шляхом подання «уточнюючого розрахунку» (самостійної уточнюючої декларації), і шляхом здійснення уточнення сум авансових внесків через додаток «ВП», адже до картки платника податків в органах Міндоходів суми потрапляють безпосередньо з рядків 34-38 податкової декларації з податку на прибуток підприємства (заповнення лише рядків 09-12 додатка «ПВ» - недостатньо).

Крім того, і податкова декларація з податку на прибуток підприємства, і додаток «ВП» доповнено таблицею «Дванадцятимісячний період для сплати авансових внесків».

У відповідних клітинках дванадцятимісячного періоду для сплати авансових внесків проставляються:

-        у рядку 1 – позначка „+” напроти місяця(ів), авансові внески по якому(их) уточнюються (виправляються помилки);

-        у рядку 2 – сума до та після уточнення (виправлення помилок) щомісячно.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.