Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  В ході проведеної перевірки платнику не підтверджено частину від’ємного значення попереднього звітного періоду та відповідно здійснено донарахування податкових зобов’язань. Як відобразити даний факт в декларації звітного періоду?

Якщо за підсумками перевірки встановлено завищення суми від’ємного значення об’єкта оподаткування, то Декларація за наступний період, що подається платником податку на прибуток після проведення перевірки, складається з урахуванням результатів перевірки в частині зменшення від’ємного значення об’єкта оподаткування шляхом відображення скоригованої суми у рядку 06.5 Декларації.

Крім того, з метою уникнення подвійного оподаткування та враховуючи, що Декларація складається наростаючим підсумком з початку календарного року, донараховані податкові зобов’язання за підсумками перевірки та сплачені платником податку відображаються у рядку 15 «Податок на прибуток за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень» Декларації, яка подається за наступний звітний період. При цьому платник податку має подати разом з Декларацією пояснення, яке складається в довільній формі.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку