Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  Управління Пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва  →  Увага!Важлива інформація для пенсіонерів, які переміщуються з тимчасово окупованої території України

УВАГА!!!

Для переведення пенсійної справи за новим місцем проживання особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції до управління Пенсійного фонду за новим місцем проживання необхідно надати:

1. Паспорт заявника (оригінал та копія)

2. Ідентифікаційний номер заявника (оригінал та копія)

3. Пенсійне посвідчення (за наявності)

4. “Довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції ”(видана Управлінням праці та соціального захисту населення).

Для переведення пенсійної справи за новим місцем проживання звертатися:за адресою: вул. Озерна, 26-А,  кімната № 4 «Єдине вікно», робочі місця № 5 та № 6

Пунктом.1.5. «Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Прозагальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено: Заява на запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається пенсіонером особисто до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації).

Телефон для довідок 413-33-49

Версiя для друку