Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Увага! Змінено ставки акцизного податку

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві інформує, що нові ставки акцизного податку на спиртні дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки виноградного вина або вичавок винограду в Україні підвищаться з 1 березня 2014 року.

Акциз на кріплення натуральні вина, вермути та інші виноградні вина з додаванням рослинних або ароматичних екстрактів підвищується з 2,51 грн до 2,86 грн за 1 літр. На ігристі вина, вина газовані — з 3,65 грн до 4,16 грн за 1 літр.

Крім цього, відповідно до змін у законодавстві, збільшаться ставки акцизного податку на тютюнові вироби. Сигарети без фільтра, цигарки подорожчають до 77,50 грн. за 1 тис. шт., сигарети з фільтром — до 173,20 грн за 1 тис.шт. Мінімальне акцизне податкове зобов'язання  становитиме 101,60 грн за 1 тис.шт сигарет без фільтра, цигарок — 231,70 грн за 1 тис.шт сигарет з фільтром. Це визначено підрозділом 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

 

Версiя для друку