Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Увага! Оновлено Перелік медичних виробів, які оподатковуються ПДВ за ставкою 7%

Увага! Оновлено Перелік медичних виробів, які оподатковуються ПДВ за ставкою 7%

Кабінетом Міністрів України  постановою від 3 вересня 2014 року № 410 затверджено Перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків. Даний документ набрав чинності з дня його опублікування в газеті «Урядовий кур'єр» – 10 вересня 2014 року.

Новий Перелік медичних виробів прийшов на заміну попередньому, затвердженому Постановою КМУ від 01.07.2014р. №216, та складений за кодами по УКТ ЗЕД. Зокрема, за ставкою 7% обкладається податком на додану вартість ввезення в Україну вати, марлі, бинтів, перев'язувальних виробів і санітарних сумок, наборів для надання першої допомоги, окремих виробів для догляду за хворими, інвалідних колясок, контактних лінз, електрокардіографів, апаратів для УЗД, магнітно-резонансних томографів, шприців, бормашин, штучних нирок, приладів та апаратури для анестезії тощо.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку