Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Увага: граничні строки подання податкової декларації

Увага: граничні строки подання податкової декларації

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Однак термін сплати податків і зборів у такому випадку не переноситься. Тобто платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації. При цьому платник не повинен враховувати перенесення термінів подання звітності у зв’язку з вихідними чи святковими днями.

Відповідна норма передбачена статтею 49 та статтею 57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку