Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Увага! Форми реєстраційних документів для отримання цифрового підпису оновлено

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що у зв’язку з внесенням змін до окремих нормативно-правових актів оновлено форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Використання нових форм реєстраційних документів для всіх клієнтів АЦСК ІДД Міндоходів з 16.06.2014 року є обов’язковим.

Використання старих форм реєстраційних документів допускається до завершення перехідного періоду (з 10.06.2014 до 16.06.2014 року).

Більш детальну інформацію можна переглянути на веб-порталі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Нагадуємо, в приміщенні Оболонської податкової інспекції працюють три зали Центру обслуговування платників, де кожен має можливість не тільки отримати електронний цифровий підпис та доступ до мережі Інтернет, а й консультативну допомогу у разі виникнення проблем при поданні електронної звітності.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!