Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Україна починається з кожного з нас, наших вчинків та готовності допомогти захисникам!

В непростий для нашої держави час кожен може визначити свій вклад у спільну справу оборони рідної країни. Сьогодні, крім матеріального забезпечення, наші воїни потребують також якісної та своєчасної медичної допомоги і, кров, яку ми здаємо, може врятувати саме їх життя.

Донорський рух набув особливого значення у зв'язку зі зростаючими потребами у крові для поранених бійців – учасників АТО. Пропаганда донорства є невід'ємною частиною моральних засад цього руху, обумовленого добротою та милосердям людей, що безкорисливо надають свою кров тим, хто цього потребує.

Тож днями працівники Оболонської податкової інспекції також зробили добру справу і прийняли участь у благодійній акції «Врятуй життя воїну АТО», здавши свою кров для постраждалих бійців в Центрі крові. У рамках проведення цієї акції працівникам, які долучилися до руху донорів – добровольців були забезпечені належні умови.

За словами працівників Оболонської ДПІ, вони підтримали цю благородну акцію, оскільки до таких кроків вдаються громадяни по всій країні, а люди, які віддають частку себе на благо одужання, а інколи й спасіння життя військовослужбовців, об’єднують схід і захід нашої держави.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Версiя для друку